HAKKIMIZDA

TUĞRAL HUKUK VE DANIŞMANLIK, çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş genç ve dinamik kadrosuyla müvekkillerine kalite odaklı hukuk ve danışmanlık hizmeti sunan bir hukuk bürosudur. Müvekkillerin taleplerine, hızlı ve pratik bakış açısıyla yaklaşarak makul zamanda sonuç odaklı hizmet sunmaktadır.

Tuğral Hukuk ve Danışmanlık müvekkil ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Av.AYŞE SEHER TUĞRAL – KURUCU AVUKAT
Ayşe Seher TUĞRAL Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2013 yılında mezun olmuştur. Tuğral Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti vermekte ve en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış  departmanlara ayrılarak organize olunmuştur.